Hakkımızda

Azant Real Estates, Kuzey Kıbrıs'ta emlak hizmetleri konusunda uzmanlaşmış saygın bir şirkettir. Ekibimiz deneyimli ve hem mülk satıcılarına, alıcılara, kiracılara hem de ev sahiplerine en kaliteli hizmetleri sunmaya kararlıdır.

azant office

Girne'nin batı bölgesindeki mülklere olan talebin arttığını fark ettik ve bu bölgedeki fırsatları hevesle arayan potansiyel alıcılar ve kiracılardan oluşan kapsamlı bir veritabanı tutuyoruz. Mülkünüzü satarken veya kiralarken zorluklarla karşılaşıyorsanız veya mevcut hizmet sağlayıcınızla tatmin edici olmayan bir deneyim yaşadıysanız, seçeneklerinizi bizimle görüşmeyi düşünün. Rahatınız için resmi olmayan istişareler için hazırız.

Ekibimiz mülk işlemlerinin karmaşıklığı konusunda oldukça bilgilidir ve tüm süreç boyunca size yardımcı olmaya kendini adamıştır. Tercih ettiğiniz dil ne olursa olsun etkili iletişim sağlamak için İngilizce, Türkçe, Rusça, Farsça ve Hollandaca dahil olmak üzere birçok dile hakimiz.

Profesyonellik ve nezakete olan bağlılığımız, bizimle olan ilişkiniz boyunca tutarlı kalır. İster satın alıyor, ister satıyor, ister kiralıyor olun, süreci basitleştirmeyi ve size sorunsuz ve stressiz bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz.

Amacımız, tüm gayrimenkul İhtiyaçları ve en iyi sigorta sağlayıcıları için tek adres olmaktır. Müşterilerimizin tam olarak ne satın aldıklarını anlamalarını ve hiçbir gizli hukuki sorun yaşamamalarını sağlamak için yalnızca en iyi ve en dürüst avukatlarla çalışıyoruz.

Dürüstlük, dürüstlük ve profesyonellik ana niteliklerimizdir ve yaptığımız her şey bu ilkelere uygun olarak yapılır.

Sadece saygın inşaat firmalarıyla çalışmayı biliyor ve seçiyoruz; Hem arazi alımı hem de tamamlanmış mülklerle ilgili kanunun çeşitli teknik yönlerini anlıyoruz ve Kıbrıs'ta yatırım yapmak isteyenler için bir şirket kurmak için nelerin gerekli olduğuna dair genel bir bakış sunabilir ve buna göre tavsiyelerde bulunabiliriz.

Azant Gayrimenkul olarak müşterimiz işimizdeki en önemli kişidir.

 

AZANT GROUP - GÜVENEBİLECEĞİNİZ EMLAK ŞİRKETİ

Emlağınızı Doğru Yerden ve Güven Duyduğunuz Emlakçı'dan Alınız.