Müşteri Yorumları

Yurt dışında evinizi bulmak ve satın almak için güvenebileceğiniz bir emlakçı bulmak yeterince zordur.

Dünya çapında bir salgın sırasında bunu yapmak gerçekten göz korkutucuydu. Azant Ekibi bu zorluğun üstesinden geldi ve satın alma süreci ve sonrasında mükemmel bir performans sergiledi. Gerçek müşteri desteği ve çeşitli rekabetçi sigorta hizmetleriyle değer katmaya devam ediyorlar ve ellerinden geldiğince yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyuyorlar. Teşekkürler Azant ekibi

Craig ve Christina Toms


Azant ekibine teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Buraya ilk geldiğimde yaşayacak bir yer konusunda hayal kırıklığına uğradım. Satın alacak bir mülk bulana kadar ilk önce kiralık bir yer olup olmadığını görmek için onlara gittim. Hiçbir şeyleri yoktu ama başka bir kiralama şirketini aradılar ve o da o gece bana yardım edebildi. Yani sıra satın almaya gelince kime gideceği belliydi...... AZANT. Biraz arama yaptıktan ve birkaç mülkü inceledikten sonra bungalovumuzu buldular. Harikalardı. Başından sonuna kadar her şeyle ilgilendiler ve PTP gibi zaman alan bazı şeylerle ilgilendiler, hala yardımcı oluyorlar. Kiralamadan satın almaya, yemek yiyebileceğiniz en iyi bölgelere, en iyi plajlara ve en iyi Dr'lere kadar. Azant Estate Agents'ın tanıdığım personeline, bildikleri her konuda %100 güvenebilirim.

Bilmiyorlarsa sizin için öğrenecekler. Mülkiyet ve sigorta konularında her türlü yardım için onları her zaman tavsiye ederim.

Suzi Tebeşir


Lâpta evimizin satışını tamamlayan Alsancak'taki Azant Emlak Ofisi'ne Anthony'ye, Azmi'ye, Ali'ye ve herkese çok teşekkür ediyorum.

Ekip, satış süreci boyunca yaşanan bürokrasi ve zorluklarla başa çıkma konusunda beklentilerin 'üstüne ve ötesine' geçti.

KKTC'de mülk satmak veya almak isteyen herkese kesinlikle Azant'ı tavsiye ederim.

Peter Dawson - Ocak 2021


Başlangıçta bir daire kiralamak için Azant Emlakçıları kullandık, ardından villamızı satın aldık. Ofisteki herkes dost canlısı ve yardımseverdir ve hiçbir şey onlar için fazla değildir. Anthony satın alma işlemimizde bize her adımda yardımcı oldu; burada mülk satın almak İngiltere'den çok farklı. Onları kesinlikle tavsiye ederim.

Hilary ve Harry Çavuş, Ocak 2020


Eşim ve ben Azant Services Ltd. aracılığıyla iki kez satın aldık ve bir kez sattık. Diğer emlakçılarla yaşadığımız 3 kötü deneyimin ardından onlarla tanıştık ve artık sağlık, seyahat ve araç sigortalarımızı da yanlarında yaptırdık.

Her zaman çok profesyonel ve yardımsever oldular.

Şefkatli ve ihtiyaç duyduğumuzda tavsiye ve destek konusunda her zaman yardım etmeye hazırız.

Azant hizmetlerini herkese öneriyoruz.

Mick ve Dawn Saggs - 2020


İngiltere'de birçok mülk alıp satmış olmamıza rağmen, Kuzey Kıbrıs'ta mülk kiralama veya satın alma deneyimimiz yoktu. Azant ekibinden biriyle Facebook aracılığıyla tanıştık ve onlara ne tür bir kiralama istediğimizi bildirdikten sonra bize bir mülk buldular ve bir daire kiralamak için bilgilerimizi doğru bir şekilde kaydettiler. Daha sonra Kuzey Kıbrıs'ta satın almaya karar verdik, Azant ekibi yine muhteşemdi, bizi mülkleri görmeye götürdü ve bize tavsiyelerde bulundu. Tüm emlakçıların yaptığı şeyin bu olduğunu söyleyebilirsiniz ama başka birçok emlakçıyla tanıştık ve bana güvenin Azant tek kelimeyle olağanüstüydü.

Hiçbir zaman sert satışların olmaması veya bütçemizi aşmamız için bizi cesaretlendirmeye çalışmamaları hoşuma gitti, sanki arkadaşlarımızın bize tavsiyelerde bulunması gibiydi. Avukatımız ve satıcımızla el ele çalıştılar, bizi mülkün tescili için götürdüler ve satıştan sonra da yerel belediyeye ve elektrik şirketine kayıt yaptırmamıza yardımcı oldular.

Mülkün satışını çok kolay ve stressiz hale getirdiler. Hayaliniz KKTC'de kiralamak veya satın almaksa Azant'ın hizmetlerini şiddetle tavsiye edebilirim, bu kadar titiz ve gece gündüz her zaman telefonun ucunda olan bir kiralama ve emlakçı ile hiç çalışmadım. Yeni hayatımızı bu kadar harika kıldığınız için Azant'taki herkese teşekkür ederiz.

Karen Mortimer


Eğer mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız Azant'ı tavsiye etmekte tereddüt etmem. Profesyonel ve saygılılar ve mülkümüzün satışını mümkün olduğunca sorunsuz ve stressiz hale getirmek için önceki deneyimlerin ötesine geçtiler.

Kevin Flagg


Dost canlısı, profesyonel, bir o kadar da dürüst ve yardımsever... Az önce bitirdim ve çok keyifliydi.

Birkaç temsilciyle anlaşarak istediğimi bulmadan önce sekiz aydır arıyordum, Azante asla uygun olmayan mülkleri inceleyerek ve özelliklerimin neler olduğunu dinleyerek zamanımı boşa harcamadı..

Anthony desteğiniz ve rehberliğiniz için teşekkür ederiz.

Onları kesinlikle tavsiye ederim.

Susan Smith


Harika bir firma, çok dürüst ve samimi iş yapıyorlar, her zaman doğru onlara %100 güveniyorum

Andrew Cowley


Koşulsuz güven duyabileceginiz harika insanlar.

Yılmaz Demir

AZANT GROUP - GÜVENEBİLECEĞİNİZ EMLAK ŞİRKETİ

Emlağınızı Doğru Yerden ve Güven Duyduğunuz Emlakçı'dan Alınız.